Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Elaborare expertiza tehnica si documentatie de avizare a lucrarilor de interventii pentru obiectivul „Reconstruirea si reconfigurarea pasajului peste calea ferata si a nodurilor aferente”

Număr anunț
427576
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
Furnizor / câștigător
BRIDGE CONSULT SRL (CUI 16568407)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360.168 RON
Valoare atribuită
359.688,55 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.04.2018 17:55
Anunț de atribuire
224242
Termen limită
09.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
323239

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Alți participanți 1
-

Valoare atribuită

359.688,55 RON

din 360.168 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 479,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.