Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,2% sub estimat
Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului “MODERNIZARE DRUMURI LOCALE ÎN COMUNA VERNESTI, JUDETUL BUZAU”
- Număr anunț
- 427566
- Autoritate contractantă
- Comuna Vernesti (Primaria Comunei Vernesti) (CUI 4088197)
- Furnizor / câștigător
- LEU AQUACULTURĂ SRL (CUI 23319654)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.245.805 RON
- Valoare atribuită
- 6.267.401,01 RON 32,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2018 14:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1032882
- Termen limită
- 11.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- 323191
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini - Drumuri PNDL 2018
- Conventie SSM/PSI - Drumuri PNDL 2018
- Draft Contract lucrari - Drumuri PNDL 2018
- DUAE - Drumuri PNDL 2018
- FisaDate_IP
- Formulare - Drumuri PNDL 2018
- Notificare prealabila
- Raspuns Notificare prealabila
- Studiu Fezabilitate P1 - Drumuri PNDL 2018
- Studiu Fezabilitate P2 - Drumuri PNDL 2018
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
LEU AQUACULTURĂ SRL CUI RO 23319654
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
HIDRO SALT-B-92 SRL CUI RO 8309185
Asociați 1
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
Oferta 3
Individuala
Ofertant
NETTSTRADE JK SOLUTION SRL CUI 28348553
Valoare atribuită
6.267.401,01 RON
din 9.245.805 RON estimat
32,2%
Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 2.978.403,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.