Ofertă acceptată Cumpărare directă

Timer programabil, zilnic, saptaminal, 2 canale, 2x 60 perechi evenimente, 16A

Număr anunț
DA31342043
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
Cod CPV
31221600-7 · Relee de temporizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.290.768 RON
Data publicării
08.09.2022 00:00
Data finalizării
09.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.290.768 RON