Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapca vara si iarna pentru instructie studenti, cf specificatii tehnice din CS atasat.

Număr anunț
DA31317336
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Cod CPV
35811300-5 · Uniforme militare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.511.944 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
09.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.511.944 RON