Anulată
Anunț de participare
Proiectare si executie pentru “REABILITARE SI SI MODERNIZARE DISPENSAR UMAN DIN LOCALITATEA BUHALNITA, COMUNA CEPLENITA, JUDETUL IASI” 71322000-1 - Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2) 45000000-7 - Lucrari de constructii (Rev.2)
- Număr anunț
- SCN1000438
- Autoritate contractantă
- COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 409.420 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 11:23
- Termen limită
- 14.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001050
Documente
Documentația de atribuire
- 03 SECTIUNEA FORMULARE Ceplenita DISPENSAR 05.04.2018-1.doc.p7s
- 04 Contract de lucrari Ceplenita Dispensar 05.04.2018-1.doc.p7s
- AUDIT_ENERGETIC_DISPENSAR_PARTE_SCRISA.pdf.p7s
- Audit_energetic_Dispensar_uman__Buhalnita-Parte_desenata.pdf.p7s
- DALI_Dispensar_uman_Buhalnita-Parte__desenata.pdf.p7s
- DALI DISPENSAR UMAN BUHALNITA - PARTE SCRISA 1.pdf.p7s
- DALI_Dispensar_uman_Buhalnita-Parte scrisa 2.pdf.p7s
- Expertiza_tehnica-Dispensar_uman__Buhalnita-Parte_desenata.pdf.p7s
- EXPERTIZA_TEHNICA_DISPENSAR_UMAN_PARTE_SCRISA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001050.pdf
- Ridicare_topo-Dispensar_uman__Buhalnita.pdf.p7s
DUAE
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.