Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
preparator si turnator de medii
- Număr anunț
- SCN1000429
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 207.563,03 RON
- Valoare atribuită
- 201.518,91 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.04.2018 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1000060
- Termen limită
- 02.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001217
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini preparator.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001217.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- propunere contract .doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
201.518,91 RON
din 207.563,03 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 6.044,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.