Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

1. Furnizare hârtie A4 pentru fotocopiatoare

Număr anunț
RFQ1000019
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL CONSTANTA (CUI 4700953)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cerere de oferta
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94.500 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
24.04.2018 16:27
Anunț de atribuire
RFQA1000001
Termen limită
03.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1001761

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
RIK SRL CUI RO 1889794
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

0 RON

din 94.500 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 94.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.