Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inscriptionare partiala ambulanta

Număr anunț
DA31341680
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.430.300 RON
Data publicării
08.09.2022 00:00
Data finalizării
09.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.430.300 RON