Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii specifice –intretinere paltforme elevatoare

Număr anunț
DA31328776
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU (CUI 4340269)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.128.159 RON
Data publicării
07.09.2022 00:00
Data finalizării
09.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.128.159 RON