Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat

Pod beton armat peste pârâul Perișani punctul ”La Ion din Vale” și amenajare drum de acces 135 ml, situat in comuna Perisani, satul Perisani, judetul Valcea.

Număr anunț
SCN1000541
Autoritate contractantă
Comuna Perisani (CUI 2541703)
Furnizor / câștigător
CAZICOM SRL (CUI 7545803)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.424.910 RON
Valoare atribuită
1.345.582,68 RON 5,6% sub estimat
Data publicării
24.04.2018 14:44
Anunț de atribuire
SCNA1000728
Termen limită
21.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1001454

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CAZICOM SRL CUI RO 7545803

Valoare atribuită

1.345.582,68 RON

din 1.424.910 RON estimat 5,6%

Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 79.327,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.