Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE RECHIZITE GR.4

Număr anunț
DA31342930
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.1 OTOPENI (CUI 14129057)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.984.021 RON
Data publicării
08.09.2022 00:00
Data finalizării
09.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.984.021 RON