Ofertă acceptată Cumpărare directă

71322500-6 Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)

Număr anunț
DA31321233
Autoritate contractantă
Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.264.633 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
09.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.264.633 RON