Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reinnoire licenta firewall UTM - Fortigate 200E, FortiGate cloud management - FortiGate 2 CJI.

Număr anunț
DA31334009
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.077.062 RON
Data publicării
07.09.2022 00:00
Data finalizării
09.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.077.062 RON