Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie unitate de stocare 10 TB, Mun. Adjud, jud. Vrancea

Număr anunț
DA31352472
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.675.534 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
10.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.675.534 RON