Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa de alimentare pentru motorul John Deere

Număr anunț
DA31335840
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Cod CPV
31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.544.850 RON
Data publicării
08.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.544.850 RON