Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor Smartphone pentru FY-G6 Plus cu prindere trepied

Număr anunț
DA31351612
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.558.066 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.558.066 RON