Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Executie de lucrari, în cadrul proiectului "ÎMBUNĂTĂȚIRE CONFORT TERMIC LA ȘCOALA GENERALĂ CHILIOARA"
- Număr anunț
- SCN1000493
- Autoritate contractantă
- Comuna Coseiu (Primaria Comunei Coseiu) (CUI 4291590)
- Furnizor / câștigător
- PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL (CUI 23985458)
- Cod CPV
- 45214210-5 · Lucrari de constructii de scoli primare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 278.476,35 RON
- Valoare atribuită
- 277.188,78 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2018 10:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1000217
- Termen limită
- 14.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001518
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- Clauze contractuale 2.doc.p7s
- FisaDate_DF1001518.pdf
- Modele formulare 2.doc.p7s
- PT - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- PT - Liste de cantitati.pdf.p7s
- PT - Memorii pe specialitati.pdf.p7s
- PT - Memoriu tehnic general.pdf.p7s
- PT - Parti desenate.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL CUI RO 23985458
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CLIO SRL CUI RO 11132821
Valoare atribuită
277.188,78 RON
din 278.476,35 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.287,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.