Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelungitor cu protectie 5 metri 8 prize schuko cu reset & led & switch cablu 3x1,5mm 3500W

Număr anunț
DA31354451
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.422.217 RON
Data publicării
11.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.422.217 RON