Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul de investitii ,,Construire pod in sat Traian, Comuna Zanesti, judetul Neamt”
- Număr anunț
- SCN1000489
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- TRUST CCDP SRL (CUI 19014236)
- Cod CPV
- 45221111-3 · Lucrari de constructii de poduri rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 501.000 RON
- Valoare atribuită
- 496.144,87 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2018 09:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1001871
- Termen limită
- 14.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001500
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare si modele.doc.p7s
- 3. Clauze contractuale.docx.p7s
- CAIETE DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001500.pdf
- LISTE DE CANTITATI.pdf.p7s
- PIESE DESENATE.pdf.p7s
- PIESE SCRISE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TRUST CCDP SRL CUI RO 19014236
Asociați 1
AQUA PARC SRL CUI 16790810
Valoare atribuită
496.144,87 RON
din 501.000 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 4.855,13 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.