Atribuită Cumpărare directă

REPARATII CURENTE CU ASFALT STRADA SALCAMILOR DIN SAT MOI,COMUNA BALTENI,DE LA KM 0+300 LA KM 1+035

Număr anunț
DA35650731
Autoritate contractantă
COMUNA BILTENI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4956170)
Furnizor / câștigător
ZOOM GSM SRL (CUI 17588194)
Cod CPV
45233000-9 · Lucrari de constructii, de fundatie si de imbracare a autostrazilor si a drumurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
895.455,47 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

895.455,47 RON