Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIDEOPROIECTOR Videoproiector Optoma DS320, DLP 3D, SVGA 800* 600, 3800 lumeni, 22.000:1, HDMI, VGA.

Număr anunț
DA31331934
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU (CUI 14970806)
Cod CPV
38652100-1 · Aparate de proiectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.815.267 RON
Data publicării
07.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.815.267 RON