Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suprafata magnetica cu rama de aluminiu se livreaza cu accesorii pentru montare pe perete si tavita

Număr anunț
DA31331289
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU (CUI 14970806)
Cod CPV
30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.815.267 RON
Data publicării
07.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.815.267 RON