Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie de protectie 30 microni: 100 BUC / top

Număr anunț
DA31319665
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU (CUI 14970806)
Cod CPV
19521100-5 · Folii din polistiren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.815.267 RON
Data publicării
06.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.815.267 RON