Atribuită Cumpărare directă

Managementul deseurilor si consultanta

Număr anunț
DA35634175
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PIA BRATIANU (CUI 20745833)
Furnizor / câștigător
STRATOS MANAGEMENT S.R.L. (CUI 36824887)
Cod CPV
90713000-8 · Servicii de consultanta in probleme de mediu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
29.04.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON