Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator de birou Canon WS-1610T, 16 cifre DNP

Număr anunț
DA31336888
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.616.388 RON
Data publicării
08.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.616.388 RON