Ofertă acceptată Cumpărare directă

punga zip 200x200 mm LDPE 40 um 1000 buc / cutie

Număr anunț
DA31346180
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORT TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI 4276000)
Cod CPV
18937100-7 · Saculete de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.547.645 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.547.645 RON