Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lot 2 Servicii de organizare evenimente la Iași în per. 17-19.03.2023 PROIECT STAR ID 133608

Număr anunț
DA31364537
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
Cod CPV
79950000-8 · Servicii de organizare de expozitii, de targuri si de congrese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.094.737 RON
Data publicării
12.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.094.737 RON