Ofertă acceptată Cumpărare directă

CATALOG PENTRU ELEVI COPERTAT CU IMITATIE DE PIELE,CATALOG DE GRADINITA, REGISTRU MATRICOL, REGISTR

Număr anunț
DA31349042
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.278.038 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.278.038 RON