Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE STALPI ORNAMENTALI PENTRU ILUMINAT PUBLIC STRADAL CU 3 BRATE

Număr anunț
DA31354147
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
34928510-6 · Stalpi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.898.144 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.898.144 RON