Ofertă acceptată Cumpărare directă

TASTATURA A4TECH, „KR85”, cu fir, 104 taste format standard, USB, negru, „KR-85-USB”

Număr anunț
DA31346050
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.169.099 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.169.099 RON