Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU USB LOGILINK, USB 3.0 (T) la USB 3.0 (T), 1m, black,

Număr anunț
DA31346263
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.169.099 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
12.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.169.099 RON