Atribuită Cumpărare directă

Servicii informatice pentru BEJ Suceava necesare la ALEGERI LOCALE 2024 – 9 iunie 2024

Număr anunț
DA35653411
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA SUCEAVA (CUI 4327146)
Furnizor / câștigător
ASSIST SOFTWARE SRL (CUI 2693736)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.680 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.680 RON