Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

furnizare motoferastraie pentru elagaj

Număr anunț
SCN1000584
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.250 RON
Valoare atribuită
9.240 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
25.04.2018 16:00
Anunț de atribuire
SCNA1000030
Termen limită
08.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1001818

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FORESTER SRL CUI 12489815

Valoare atribuită

9.240 RON

din 9.250 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.