Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aragaz GORENJE KS6350XF

Număr anunț
DA31360364
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Cod CPV
39721100-3 · Aparate de uz casnic pentru gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
12.09.2022 00:00
Data finalizării
13.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON