Atribuită Cumpărare directă

Stalpi(pari) lemn rotund L2.5m diametru 12cm esenta tare

Număr anunț
DA35645866
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
WMS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 23457754)
Cod CPV
44212220-7 · Piloni, stalpi si tarusi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
30.04.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON