Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SPALATORIE, CURATATORIE USCATA SI CALCATORIE, GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FILIPESTII

Număr anunț
DA31365757
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.491.470 RON
Data publicării
12.09.2022 00:00
Data finalizării
13.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.491.470 RON