Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de editare carte, pentru lucrarea: ISTORIA BIBLIOTECII ACADEMIEI ROMANE 1867-1885, vol.1

Număr anunț
DA31365281
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
Cod CPV
79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.557.795 RON
Data publicării
12.09.2022 00:00
Data finalizării
13.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.557.795 RON