Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica jumbo 2 straturi celuloza alba pentru dispenser 125 m 415 g cu tub

Număr anunț
DA31362622
Autoritate contractantă
ORASUL BRAGADIRU (PRIMARIA ORASULUI BRAGADIRU ILFOV) (CUI 4992998)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
12.09.2022 00:00
Data finalizării
13.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON