Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutii/Cutie carton galbene anatomo cu sac interior pt deseuri infectioase de capacit. 40 l (10 kg)

Număr anunț
DA31346534
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.453.367 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
13.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.453.367 RON