Ofertă acceptată Cumpărare directă

https://e-licitatie.ro:8881/ca/direct-acquisition/init/112438768#:~:text=BETASERC%2024MG%20X%2060CP%

Număr anunț
DA31348925
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
335.278 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
13.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335.278 RON