Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 38,1% sub estimat

Servicii de asigurare de raspundere civila RCA

Număr anunț
SCN1063855
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.442 RON
Valoare atribuită
80.066 RON 38,1% sub estimat
Data publicării
26.02.2020 14:10
Anunț de atribuire
SCNA1036665
Termen limită
06.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1077884

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala

Valoare atribuită

80.066 RON

din 129.442 RON estimat 38,1%

Adjudecat la 61,9% din estimat · economie 49.376 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.