Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de supervizare a lucrarilor executate pe Amplasamentele onshore si offshore apartinand OMV Petrom
- Număr anunț
- CN1021592
- Autoritate contractantă
- OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
- Furnizor / câștigător
- ROMAIR CONSULTING SRL (CUI 10182058)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.514.900 RON
- Valoare atribuită
- 15.503.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1062907
- Termen limită
- 17.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 108-263090
- Documentație de atribuire
- DF1085389
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1085389.pdf
- WS408218248_Coperta documentatie de atribuire.docx.pdf.p7s
- WS408218248_Sectiunea_A_-_Anexa1_FdD.xlsx.pdf.p7s
- WS408218248_ Sectiunea B_Caiet de Sarcini.zip.p7s
- WS408218248_Sectiunea C1_Acord Cadru.zip.p7s
- WS408218248_Sectiunea C2_Contract subsecvent.pdf.p7s
- WS408218248_Sectiunea D_Formulare.zip.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROMAIR CONSULTING SRL CUI RO10182058
Asociați 1
CIRRUS PROJECT S.R.L. CUI RO 18388291
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
F & R WORLDWIDE SRL CUI RO 18142415
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TUV AUSTRIA ROMANIA SRL CUI RO19231430
Valoare atribuită
15.503.500 RON
din 15.514.900 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 11.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.