Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii la grupul energetic nr. 5 (cazan 420 t/h si turbina cu abur 105 MW)

Număr anunț
DA31365128
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.911.480 RON
Data publicării
12.09.2022 00:00
Data finalizării
13.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.911.480 RON