Atribuită
Anunț de participare
”Servicii de publicitate media”
- Număr anunț
- SCN1063821
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- DOUBLE P MEDIA SRL (CUI 13392178)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.998,60 RON
- Valoare atribuită
- 199.998,60 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 11:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1035630
- Termen limită
- 09.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077826
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOUBLE P MEDIA SRL CUI RO 13392178
Subcontractanți 1
GRUP LICITAŢII PUBLICE SRL CUI RO32504529
Valoare atribuită
199.998,60 RON
din 199.998,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro