Ofertă acceptată Cumpărare directă

Buldoexcavator,Autogreder pentru reprofilare drumuri, nivelare, intindere agregate naturale, decolma

Număr anunț
DA31374445
Autoritate contractantă
COMUNA SUTESTI (PRIMARIA) (CUI 2573985)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.557.382 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.557.382 RON