Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţie serviciu de catering pentru Centrul de zi pentru copiii din comuna Aroneanu, judeţul Iaşi

Număr anunț
DA31376757
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.314.598 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.314.598 RON