Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Achiziţionarea unor specii floricole, bulbi de flori, jardiniere din plastic şi substrat de cultură (turbă)

Număr anunț
SCN1063809
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
Furnizor / câștigător
OLEANDER GARDEN SRL (CUI 17568243)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294.117,64 RON
Valoare atribuită
293.250 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
26.02.2020 10:20
Anunț de atribuire
SCNA1034071
Termen limită
09.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1077825

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLEANDER GARDEN SRL CUI RO 17568243

Valoare atribuită

293.250 RON

din 294.117,64 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 867,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.