Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare web-site www.fsesudest.ro

Număr anunț
DA31338481
Autoritate contractantă
Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Sud-Est (OIRPECU - Regiunea Sud-Est) (CUI 20737431)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.982.315 RON
Data publicării
08.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.982.315 RON