Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale de ambulanță tip B2 pentru eveniment sportiv - C.N. Pentatlon Modern - Triatlon

Număr anunț
DA31352999
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Cod CPV
85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.478.334 RON
Data publicării
09.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.478.334 RON