Ofertă acceptată Cumpărare directă

Actualizare Studiu de Fezabilitate ,,Extinderea retelei publice de apa uzata si bransamente la retea

Număr anunț
DA31374035
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI PIETROSANI (CUI 4469450)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.012.966 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.012.966 RON